Küllap on teilegi tuttav tunne, kui olete õdusal õhtul end diivanil hea raamatu või lemmikajakirjaga sisse seadnud, võib-olla ka veiniklaasi käeulatusse pannud... Ja ühtäkki muutub olemine veidi jahedaks. Aga mitte nii palju, et peaks kütet juurde keerama, see võtaks ka liiga kaua aega. ... ja nii külm ei ole, et võtaks teki - tekk on ka liiga suur, kohmakas ja kaugel. Kuidas siis teha oma olemine mõnusaks ja saada veidi lisasoojust?

Mõnus ja kiire lahendus jahedusele on juhtmeta soojuspadi KODU firmalt MOONICH Saksamaalt! See sobib diivanile, tugitooli või terrassile tõeliselt hästi ja on alati käepärast. Ja kui teil on külm, siis teeb see olemise mõnusalt soojaks. heatme akuga soojendav padi töötab pidevalt vähemalt 8 tundi. Saate kasutada seda iga toitepangaga. Väike sisetasku akupanga jaoks on juba padja sisse õmmeldud .

Kergesti hooldatava kattega kaunis diivanipadi.

Ideaalse mõnusa diivanipadja mõõdud on 40 x 55 x 17 cm.  Akupangaga soojendav diivanipadi sobib ideaalselt igapäevaselt nii toas kui õues kasutamiseks. Padi on kaetud kauni, kergesti hooldatava õuekangaga. Kate on valgus- ja UV-kindel ning vett-tõrjuv. Padjal on ON/OFF lüliti, nii et saate patja kasutada ka soojenduseta, lihtsalt mõnusa padjana - lülitage soojendus sisse ainult siis, kui teil on külm.
Saadaval 5 värvitoonis, mis on kenasti kombineeritavad: Oonüks (antratsiit), Scarlet (punane), Fossil (liiv), Ice (helesinine), Aqua (türkiissinine).

Soeta endale KODU soojuspadi meie e-poest!