Suves on teatrit ja elamusi.


Teatrisõbrad ootavad põnevusega suve ja uusi põnevaid suvelavastusi ning kontserte. Ja tõesti, Eestimaal on imelisi kohti, mida on edukalt kontsertide ja teatrietenduste jaoks kohandatud ning iga suvega luuakse juurde omanäolisi paiku kultuuriürituste jaoks. Samas võivad suveõhtud olla veidi jahedad ja istumiseks mõeldud pingid mitte väga mugavad, eriti, kui tuleb istuda pikemat aega. Siin tuleb appi heatme juhtmevaba soojendav istmepadi, mis on suurepärase ilmastikukindla kattega pehme padi ja pakub vajadusel lisasoojust tänu padja sees olevale akule.

Praktiline soojuspadi.
Soojendav istmepadi on loodud just arvestades vajadust teha välitingimustes istumine mugavamaks ja hubasemaks. Kate on UV-kindel ja vett-hülgav, padi on pehme ja piisavalt suur (mõõdud 40x40x4,5cm). Soojendavat patja on mugav kaasas kanda tänu tugevale punasele käepaelale. Padja sees olevat akut saab laadida ja vajadusel kasutada ka teiste mobiilsete seadmete laadimiseks.

Padja keskel on nutikas andur, mis soojenduse automaatselt padjale istudes sisse lülitab ja peale püsti tõusmist jälle välja lülitab. Kui ilm ei ole kõle ja lisasoojenduse vajadus puudub, siis piisab ON/OFF nupust soojenduse välja lülitamisest. Istmepatja saab kasutada lihtsalt meeldiva pehmendusena istmel, mis ei lase niiskusel ligi pääseda.

Soovitame hoida laetud akuga soojuspatja alati autos käepärast, sest suvi on täis üllatusi ja erinevaid võimalusi väljas meeldivalt aega veeta. Küll on tore, kui mereäärde või välikontserdile sattudes on kohe mõnus soe istmepadi autost võtta ja märg pink ega jahedus ei saa tuju rikkuda.

Ole suveks ja väljasõitudeks valmis, soeta soojuspadi siit!