Soojenduspadjad toitlustuskohtadesse

SOOJAD ISTMED – AINULT TEIE KÜLALISTELE!

Pakkuge oma külalistele meeldivat soojust ühe nupuvajutusega – heatme soojenduspatjadega. Saate valida kas ühe istmepadjana, seljaosaga padi või ilma. Pakume soojenduspatju pinkidele ja igasuguse kujuga toolidele.

Soojenduspadjad saab ühendada püsivalt vooluvõrku või kasutada uuendusliku akutehnoloogiaga ja kasutada mobiilse istmena.

Heatme soojuspatjadega saate muuta oma väliala külaliste jaoks meeldivalt õdusaks kohaks!

heatme | Proff soojuspadjad – need on energiasäästlikud soojenduspadjad professionaalseks kasutamiseks. Padjad on kasutatavad nii akutoite kui juhtmega.

heatme | Proff soojuspadjad säästavad 95% energiakuludest! ja pakuvad teie külalistele ainulaadset mugavust ja meeldivat soojust.

heatme | Proff padjad hakkavad tänu nutikale sensorile soojendama alles siis, kui padjale istuda ja lülitab soojenduse automaatselt välja 2 minutit peale püsti tõusmist. See aitab energiat säästa!   Temperatuuri saab reguleerida ka padja esiküljel asuva juhtpaneeli abil.

Tänu istme- ja seljaosa kütteelementidele soojendatakse kogu keha optimaalselt ja mõnus soojus levib üle   kogu keha.

Hea meelega trükime või tikime heatme | Proff padjale teie logo, slogani ja/või motiivi. Isegi, kui tellite ainult ühe padja!

Patju saate kasutada ka reklaampinnana, mis tõstab automaatselt teie restorani nähtavust, populaarsust ja klientide teadlikkuse taset.


Email again:
Mind huvitab

6 VÕI 12 KORRAGA

Soojenduspatjade laadimine ja hoidmine on äärmiselt mugav ja lihtne tänu laadimiskastidele. Saate hõlpsasti laadida mitu patja korraga ilma akut padja seest eemaldamata.

QUBO ja QUADA laadimiskastidega tehakse seda kiiresti ja mugavalt. Sisestage padi lihtsalt külili laadimiskasti, avage tõmblukk, pange laadija sisse – ja laadige. Nii lihtne see ongi.