Soojenduspadjad kirikutesse


Juhtmeta soojuspadjad kirikutesse.

Regulaarne kirikus käimine on paljude usklike jaoks oluline. Kirikus käijad soovivad, et ka seal oleks soe ja mugav. Kirikute kütmise juures ei tohi unustada olulisi tegureid - ajaloolised ehitused ja õrnad materjalid.
Pinkidel asetsevad soojuspadjad pakuvad kirikulisele meeldivat soojust keha ligidal muutmata üldist keskkonda. Samuti on soojuspadja kasutamine ökonoomne võrreldes terve kiriku soojaks kütmisega.

Paljud kirikud on muinsuskaitse all ega saa seetõttu kasutada tavalisi küttesüsteeme. Vältimaks ümberehitusega kaasnevaid tohutuid kulusid, pakuvad nutikad soojuspadjad toimivat lahendust ilma suurte investeeringute ja hoolduskuludeta. 
Tänu sensorile hakkavad soojuspadjad soojenema alles padjale istudes. Sisseehitatud andur tunneb ära ka kohe, kui inimene tõuseb püsti ja lülitab soojuspadja automaatselt välja 2 minuti pärast. See säästab palju energiat ja teeb kasutamise mugavaks!

Heatme soojuspatjade võimas soojus mõjub kirikukülastajatele meeldivalt, on mugavalt reguleeritav (sisse ja välja lülitatav) ning tagab kehalähedase, mõnusa ja ühtlase soojuse reaalselt kasutatavates kohtades.Enam ei pea kirikut enne jumalateenistust kütma.
Kütmisest hoolimata kipub kiriku suur ruum jääma pidevalt külmaks. Lihtsam ja tulemuslikum on jahedusega paikselt võidelda. Kasutades soojuspatju on ajaloolised hooned ja interjöörid (maalid, krohvid, freskod, müüritis)  optimaalselt kaitstud, kuna puudub konvektsioon küttest tulenev õhuringlus, kus soe õhk tõuseb üles ja külm langeb alla.

Lisaks saab heatme soojenduspatjadega kokku hoida kuni 95% energiakuludest. Patjades olev nutikas andur tagab, et iste läheb soojaks alles siis, kui keegi reaalselt istub. Temperatuuri saab individuaalselt reguleerida ka padja esiküljel asuva juhtpaneeli abil. Istmepinda soojendavad optimaalselt kütteelemendid ja mõnus soojus levib üle kogu keha. Soojendusega padjad pakuvad soojust kõrgeima efektiivsusega ja ilma märgatavate kadudeta. Kuna soojendusega on vaid istmed, ei lähe raisku ei väärtuslikku energiat ega raha. Säästlik küttesüsteem koos hea enesetundega!
HEATME SOOJUSPADJA EELISED –  ENERGIAT SÄÄSTEV JA JÄTKUSUUTLIK 
  • Meeldiv tunne ja ühtlane soojus
  • Energiakadude minimeerimine
  •  Nutikas andur
  • Keskkonnasõbralik
  • Meeldiv soojus
HEATME SOOJENDUSPADJA EELISED - HOONE JA SISUSTUSTE KAITSE 
  • Temperatuurist sõltuv oreli lahti häälestus puudub 
  • Müüritise, maalingute ja krohvide       kaitse 
  • Õhuringlus puudub 
  • Restaureerimistööde vajaduse vähenebEmail again:
Soovin pakkumist