Korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastused juhtmevabade soojuspatjade ja
nende kasutamise kohta.

Kui sa ei leia vastust, siis saada julgelt oma küsimused ja soovid. Kirjuta

                                                                       Kui kaua kestab aku laadimine?
Vähemalt 2-2,5 tundi pidevat kasutamist. Olenevalt kasutusest ka kauem. Iga heatme  soojuspadi on varustatud istmeanduriga. See lülitab soojenduse automaatselt sisse, kui istud, ja lülitab uuesti välja 2 minutit peale püsti tõusmist. Selline nutikas süsteem aitab säästa akut ja                        nautida soojust pikemalt.Kui kaua soojuspadi sooja annab?  
Vähemalt 2-2,5 tundi pideval kasutamisel, kuid tavaliselt palju kauem. Integreeritud andur lülitab padja automaatselt sisse istudes ja uuesti välja, kui tõused. Loomulikult säästab see akut ja soojusvõimsust, mis pikendab ka üldist kasutusaega.Kas soojuspadjad sobivad  "normaalse" tooli jaoks?

Jah, kindlasti. heatme akutoitel soojuspadi on mõõtudega 40 x 40 x 4.5 cm  ja sobib tänu sellele iga "normaalse" tooli kujuga.

Punane käepael  (20 cm pikk) ja käepaela sees olev turva-aas võimaldab kinnitada padja tooli külge, et padi püsiks oma kohal. Turvalisus on eriti oluline toitlustusasutuste jaoks.
Kas juhtmevaba soojuspadja kate on pestav?

Põhimõtteliselt jah, peaasi, et pesumasinal on käsipesu programm. Kangad on aga üsna vastupidavad ja neid tuleb harva pesta. Tihti piisab puhastamisest väikese niiske švammi ja tilga nõudepesuvahendiga.


Kuidas soojuspatju saab laadida?

Aku on eemaldatav ja vahetatav, seda saab lihtsalt kaasasoleva laadijaga laadida. Aku võib laadimise ajal olla ka padja sees. Lihtsam ja mõnusam on aga kasutada kahte akut, kui ühte laed, siis teist saab samal ajal soojendamiseks kasutada. Nii et teil on alati ja ilma pausideta saadaval täielikult toimiv soojenduspadi.


Mitu laadimistsüklit kestab aku enne, kui see tuleb välja vahetada?

Vähemalt 1000! See tähendab, et saate oma patja kasutada ja laadida vähemalt 1000 korda. See on siiski vaid umbes. Tavakasutusel kestavad heatme uusima põlvkonna akud oluliselt kauem, sageli kaks, kolm või neli korda rohkem kui 1000 laadimistsüklit.

Mis juhtub, kui aku on tühi?

Kui aku on tühi, siis lihtsalt padi ei soojenda. Tühja aku saate laadida kaasasoleva laadijaga. Ja kui aku enam peale 1000 laadimistsüklit ei tööta, siis saate mugavalt soetada meie käest uue aku.

Kas ma saan soojuspadja tagastada, kui see mulle ei meeldi?

Muidugi võite heatme aku soojuspadja 14 päeva jooksul lihtsalt tagastada, kui see teile ei meeldi. Garanteerime teile selle! Samas oleme kindlad, et hakkate armastama soojuspatja esimesest kasutuskorrast alates.
Ainus erand on padjad, mille oleme isikupärastanud logo või nimega. Neid ei saa me kahjuks tagasi võtta, kuna need on spetsiaalselt teile valmistatud eritellimustooted.


Kuidas heatme soojuspadja juhtimine töötab?

Soojuspadja juhtimine ja kasutamine on väga lihtne ja intuitiivne tänu nutikale sensorile. Kui istud padjale, siis soojuspadi hakkab soojenema ja läheb mõnusalt soojaks. Peale püsti tõusmist peatub soojendamine automaatselt ja lülitub välja 2 minuti pärast. Kui soovite lihtsalt istuda pehme istmepadja peal aga ei vaja soojendamist, siis, saate padja esiküljel oleva musta lüliti abil soojenduse lihtsalt ise välja lülitada.


Ei leidnud vastust oma küsimusele? Aitame rõõmuga, kirjuta julgelt meile.