Soojendavad juhtmevabad 

istmepadjad firmalt MOONICH.

Padjad on toodetud Saksamaal. Disainer, Bjorn Blisse on lähtunud toolipatjade loomisel põhimõttest, et soojendav padi peab olema kaunis, samas praktiline ja lihtsalt kaasas kantav.  
Kahjuks on paljudel päevadel nii külm, et ei saa jahedust tundmata väljas istuda. Ka siis, kui päike paistab võib istudes ikkagi jahe hakata. Just seetõttu töötasime välja heatme akuga soojuspadjad: need pakuvad kiiresti meeldivat soojust keha ligidal - kus iganes sa oled.
Valikus on ilmastikukindlad juhtmevabad soojendavad istmepadjad RUUT, mida on lihtne kaasas kanda või aia- ja terrassitoolidel kasutada. Soojuspadi töötab akuga, on ilmastikukindla kattega ja äärmiselt praktiline abiline nii kodus kui matkal.
Vaata lähemalt

Samuti pakume istmepatjade erilahendusi toitlustusasutustele, kirikutesse, jalgratastele, jahtidele jms.  Valmistame rõõmuga erimõõdus soojuspatju just teie vajadusdest lähtuvalt.  Loe lähemaltSoojuspadi KODU
Soojendavad diivanipadjad KODU sobivad kasutamiseks nii toas kui õues, et jahedus ei kimbutaks. Padjad on ilmastikukindla, kergestihooldatava katte ja laetava akuga. Tänu vastupidavale kangale sobivad padjad ka terrassi- ja aiamööblile ning pakuvad vajadusel lisasoojust keha lähedal.
KODU padjad on mõnusad ja kohevad selja taga toeks või pea all kasutamiseks - lülita soojendus sisse ainult siis, kui on külm. 

Padja mõõdud on 55x40x17cm.
Valikus 5 värvi: antratsiit, liivakarva, helesinine, punane, türkiis.
Padjal on ON/OFF nupp soojenduse sisse/välja lülitamiseks.
Padja kate on masinpestav.
Padja sees on akupank 10 000 mAh, 5W

Vaata täpsemalt SIIT
                                                                                            Soeta soojendav padi mugavalt meie e-poest! OSTA